7-24-uçak-kiralama

Plures Air, özellikleri tarafınızdan belirlenen özel uçakları ile 7/24 kiralama hizmeti sunmaktadır. Uçuş planınıza özel sunulacak hizmeti, iş gezileriniz veya tatilleriniz için tercih edebilirsiniz. Kısa, orta, uzun ve ultra uzun menzilli uçuşlar için her türlü özel jet ve uçak kiralama filosuna sahip olan Plures Air ile zamandan tasarruf eder, yorucu yolculuklardan uzak durmuş olursunuz.

7 Gün 24 Saat Özel Jet Kiralama Hizmeti

Dilediğiniz an özel jetiniz hazır! Zamanı boşa harcama lüksünüz yoksa, konforlu bir yolculuk geçirip güne enerjik başlamayı ve uçağınızın sadece size özel olmasını istiyorsanız Plures Air'in 7/24 hizmet veren özel jet uçak kiralama hizmetinden faydalanın. Özel jet uçaklar sayesinde seyahat süreniz kısalacak, sıra beklemeden gerçekleştirmiş olacağınız uçuşun tadını çıkaracaksınız.

Özel jet uçağı tercih ederek bagajlarınızın kaybolma endişesinden uzak bir yolculuk geçireceksiniz. Aynı zamanda yolculuğunuz sırasında sıvı ürünler, kişiye özel eşyalarınızı da yanınızda bulundurabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız ise yurt içi taşımalarda özel jetlerimizin konuğudur. Size özel hizmet aldığınız uçaklarda telefon görüşmesi yapabilir, internetten faydalanabilirsiniz.

Özel jet kiralama hizmetinden faydalanmak için tek yapmanız gereken telefon ile arayarak ya da online talep formu doldurarak bizimle iletişime geçmeniz.

Plures Air özel tüm özel uçuşlarınızda 7/24 hizmetinizde.

7 Gün 24 Saat Özel Ambulans Uçak Kiralama Hizmeti

Plures Air, sağlıkla ilgili acil her durumda özel ambulans uçağını müşterileri için 7/24 hazır tutmaktadır. Özel ambulans uçaklar hastaların nakli veya tahliyesinde, doğal afetlerde, organ nakillerinde ve doktorların başka bir bölgeye hizmet götürmesi gereken durumlarda kullanılmaktadır.

Karayollarının tercih edilemediği durumlarda özel ambulans uçaklar devreye girmektedir. Deneyimli kadrosuyla Plures Air'in sunduğu bu hizmet, müdahalede zaman kaybını ortadan kaldırmakta, güvenli bir nakil gerçekleşmesini sağlamaktadır. Ambulans uçaklar acil durumlar için tasarlanmıştır ve hastanın zarar görmeden yolculuk geçirmesi için gerekli tüm donanıma sahiptir. Uçakta ilaç, bandaj, yoğun bakım üniteleri, makineler ve tıbbi personel bulundurulmaktadır.

Ambulans uçakların fiyatları duruma göre kullanılacak uçağa bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu sebeple durumun bildirilmesinin ardından danışmanlarımız kısa bir süre içerisinde size fiyatlandırma hakkında detaylı bilgi vereceklerdir.

Ambulans Uçak Talebiniz için

Havaalanı olan her şehirde ve uluslararası taleplerde bir telefon uzağınızda olan bu ambulans uçak kiralama ve özel jet uçak kiralama hizmetinden yararlanmak için destek hattımızı arayarak bizlere ulaşın.

Plures Air, acil durumlarda her daim 7/24 tüm uçak kiralama hizmetleri ile bir telefon uzağınızda.

İletişim Formu