ambulans-uçak-kiralama-fiyatları

Dilediğiniz zaman ambulans uçak kiralama fiyatları hakkında uzman destek ekibimizden teklif isteyebilirsiniz. Acil durumlarda mobil destek hattımızı arayarak tüm bilgilendirme ve ücretler hakkında destek alabilirsiniz.

Destek hattımız tıbbi tahliye konusunda uzman personellerden oluşmaktadır. Ambulans uçak kiralama, tıbbi tahliye, organ nakli, tahliye operasyonları gibi bir çok ihtiyaç için ambulans uçak kiralama hizmetletlerinden yararlanabilirisiniz. Talebiniz ve vereceğiniz bilgiler doğrultusunda çok kısa sürede fiyat bilgisi tarafınıza iletilebilmektedir.

Ambulans Uçak Kiralama Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Ambulans uçak fiyatlaması uçak çeşidine göre değişkenlik göstermektedir. Uçak türü, sağlık personeli sayısı, refakatçi sayısı, uçuş süresi gibi bir çok değişken durum fiyatlandırma için önemli bilgilerdir. Destek hattımızın aldığı bilgiler doğrultusunda uçak seçimi yapılır ve tarafınıza fiyat ve süreç yönetimiyle ilgili detaylı bilgi verilir.

Uçak Türü; jet ve pervaneli ambulans uçaklar ile hizmet veren Plures Air, yapılacak olan tahliye operasyonu için en uygun uçak seçiminde müşterilerine uzman danışmanlık hizmeti verir. Zorlu lokasyonlar ya da acil durumlar için uçak seçimleri farklılık gösterebilir.

plures-ambulans-ucak-kiralama-fiyatı

Sağlık Personeli; Plures Air hava ambulansı hizmetlerinin tümünde uzamn sağlık personeli bulunmaktadır. Uzman doktor ve hemşireler eşliğinde uçuşlar gerçekleştirilir. Birden fazla hasta nakli ya da özel durum oluşumlarında personel sayısı arttırılabailmektedir.

Refakatçi Sayısı; Genel olarak bir refakatçi uçuşa eşlik edebilmektedir. Seçim yapılan uçak kapasitesine göre bu sayı arttırılabilir.

Uçuş Süresi; Ambulans uçak kiralama fiyatları uçuş süresi ile belirlenir. Uçak türü, hava şartları gibi durumlar baz alınırak her sefer için ayrı bir fiyatlandırma yapılır. Ambulans uçak uçuşlarında sabit bir fiyatlandırma yoktur. Süprizlerle karşılaşmamak için tek bir sefer ya da düzenli talepleriniz için fiyat teklifi alınız.

FiyatTıbbi tahilyeler, ambulans uçakların bulunduğu noktadan kalkışı ile başlar, tahliye işlemini gerçekleştirir ve tekrar kalkış noktasına varması ile son bulur. Burada geçen süre üzerinden ambulans uçak kiralama bedelleri belirlenir.

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz

Plures, Türkiye'nin tecrübeli bir özel havacılık şirketi olarak, ambulans uçak kiralama hizmetleri ile dünya genelinde bilinen bir şirkettir. Şirketimiz 7 gün 24 saat hizmet vermekte ve tüm sorularınızı ücretsiz cevaplamaktadır.

Zaman kaybetmeden ambulans uçak kiralama fiyat bilgisi almak için arayınız.

İletişim Formu