ambulans-uçak-kiralama

Ambulans uçak kiralama hizmetimiz Türkiye ve tüm dünya havalimanlarında yapılmaktadır. Plures havacılık, ambulans uçak kiralama ve özel uçak kiralama hizmetleri sunan bir kuruluştur. Kuruluşu ile başlayan yüksek kalite standartı ile ambulans uçak kiralama hizmetinde lider firma olma yolunda ilerlemektedir.

Dünya çapında tüm ülkere hizmet vermekte olan şirketimiz, müşterilerine tıbbi tahliye alanlarında yüksek kalitede hizmet etmektedir. Sürekli kendini geliştirmeyi ilke edinen Plures, günümüz teknolojisinin gerektirdiği tüm donanımlara sahip bir ambulans uçak kiralama firmasıdır. Plures, sektörde uzman ve deneyimli kadrosuyla tıbbi tahliye operasyonları gerçekleştirmektedir.

Her geçen gün artan talepleri karşılamak adına yatırımlarına devam eden Plures, Türkiye'nin yanı sıra bir çok ülkede ambulans uçak kiralama hizmeti vermektedir. Türkiye'de ve dünya'da ambulans uçak kiralama hizmetlerini 7/24 tam zamanlı olarak veren firmamız, tıbbi tahliye ve havacılık alanlarında ülkemizi temsil etmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Destek hattımıza gelen talepler en hızlı şekilde değerlendirilir. Detaylar, hassasiyetler, fiyat bilgileri uzman personelimiz tarafından çok kısa sürede belirlenir. Operasyonun başından sonuna kadar uzman personelimiz 7/24 destek olmaktadır. Tecrübeli ekibimizin amacı; Talepleriniz doğrultusunda, bulunulan yerden, istenilen yere tıbbi tahliye işlemini en hızlı ve en uygun koşullarla gerçekleştirmektir. Bu süreçte uçak seçimi, tıbbi tahliye seyahat yönetimi eksiksiz ve hızlı bir şekilde şirketimiz tarafından yapılır. Sürekli iletişim; Plures, ambulans uçak kiralama hizmetlerinde destek hattımızla başlayan ve tahliyenin bitimine kadar her süreçte iletişimi en üst seviyede tutar. En hızlı ve kusursuz tıbbi tahliye hizmetini kurduğumuz sistem sayesinde gerçekleştirir, gözden geçirmelerle perfonmasın sürekli yükseltilmesini ve sistemin devamlılığını sağlarız.

ambulans-uçaklar

Plures Havacılık ambulans uçak kiralama hizmetiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Hasta naklinde en iyi hizmetin ambulans uçaklarla verildiği günümüzde, sağlığın hak ettiği değeri bulması sağlanmıştır. Zamanınızdan yapacağınız tasarruflar sizleri ve sevdiklerinizi yaşama bağlayacaktır. Ambulans uçak kiralama sadece bir ulaşım aracı değildir. Bu hizmet yaşama değer katacak bir uygulamadır. Hastaların sağlığını stabil olarak tutarak, ulaştırılması gereken sağlık kuruluşlarına ambulans uçakla götürülmesi yaşamın geriye kazanılmasını sağlayabilir. Plures Air ambulans uçak kiralama isteklerinizde her zaman yanınızda olmaya devam edecektir.

Ambulans uçak kiralama hangi durumlarda kullanılabilir?

Hastaların geçirdiği travmalarda, sistemik hastalıklarında, trafik kazalarında acil olarak bir sağlık kuruluşuna ulaştırılması gerekir. Bu ulaşım kara ambulansıyla sağlandığında, trafikten kaynaklanan bazı sorunlar yaşanabilir. Günümüzde alt yapı yetersizliği, nüfus kalabalık olması gibi etkenlerden dolayı eskiden beri kullanılan kara ambulansları bazı durumlarda yetersiz kalmaktadır. Bunun dışında hastaların uzak bir sağlık kuruluşuna götürülmesi gündeme gelebilir. Bu durumda kara ambulansına göre daha hızlı ulaşım olanağı sunan ambulans uçak kiralama hizmeti alınmalıdır. Organ nakillerinde de ambulans uçaklar büyük kolaylık sunmaktadır. Vericiden alınan organların en kısa sürede alıcılara ulaştırılması için ambulans kiralama hizmetinden faydalanmak gerekir. Ayrıca cenaze nakillerinde de bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

ambulans-uçak-kiralama-hizmetleri

Ambulans uçak kiralama hizmet kalitesi

Bu hizmeti alacağınız firmanın sizlere sunduğu olanaklar ihtiyaçlarınızı tam karşılamalıdır. Uluslararası ve ulusal havacılık kurallara uygun yapısı, hizmet kalitesi açısından Plures Havacılık her zaman tercihiniz olacaktır. Ambulans uçak kiralama hizmetinin en iyi şekilde sunulması için, medikal desteklerin tam olması, tıbbi personelin yeterli hizmet sunması gerekir. Kiralama hizmetinde koordinasyon eksikliği yaşanmamalıdır. Sağlık için zaman mefhumu çok önemlidir. Hastalara en iyi olanaklar sunulmalı, konfor en üst düzeyde olmalıdır. Ulaşım yerleri arasında planlama doğru yapılmalıdır. Plures Air yılların deneyimiyle ambulans uçak kiralama alanında sizlere hizmet sunmayı ayrıcalık olarak görmektedir.

Ambulans uçak kiralama hizmetinden nasıl yararlanabilirsiniz?

Plures Havacılık sağlığın bilinciyle hareket ederek, ambulans uçak kiralama hizmeti sumaktadır. Ülkemizde ve dünyanın her yerinde bulunan havaalanlarında sunduğumuz hizmetle, hasta naklinde, organ naklinde, cenaze naklinde müşterilerimizin hizmetindeyiz. Sadece firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Jet ve pervaneli ambulans uçaklarla ihtiyacınız doğrultusunda planlama yapılır. Aciliyet gerektiren durumlarda jet ambulans uçaklar tercih edilmelidir. Bu sayede daha hızlı bir ulaşım sağlanacaktır. Ambulans uçaklarımızın her biri yeterli bir tıbbi donanıma sahiptir. Medikal destekler ve sağlık personeli hastanın durumuna göre sağlanmaktadır. Haftanın her günü faaliyetlerimiz kesintisiz olarak sürmektedir. Hizmetlerimizden faydalanmak için destek hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. 7/24 her zaman ambulans uçak kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

7-24-ambulans-uçak-kiralama

Ambulans uçak kiralama hizmeti alınmalı mıdır?

Teknoloji sağlık sektörüne de yenilikler getirmiştir. Eskiden beri insanlığın hizmetinde olan kara ambulansları çok sayıda hastanın yaşamına değer katan çalışmalarda bulunmuştur. Ancak günümüzde bazı durumlarda yetersiz kalmaktadır. Ambulans uçaklar hastaların hastalıklarının teşhis ve tedavisinde sayısız fayda sağlamaktadır. Ambulansların içindeki tıbbi teçhizat ve sağlık personelinin hastaların sağlığının korunmasına yararlı olduğu gibi, herkesi sevdikleriyle bir arada tutmayı sağlamaktadır. Zaman sağlık sektöründe çok önemlidir. Bunun önemi herkes tarafından bilinmeli, sağlığı korumak ve kazanmak çok önemlidir. Kara ambulanslarının yetersiz kaldığı durumlarda, ambulans uçak kiralama hizmetiyle yaşamınızı korumaya almalısınız. Plures havacılık herkesin sağlıklı olması gerektiğine inanmaktadır. Hakkınızı korumayı, hak ettiğinizi almayı, sağlığınızı korumanızı diliyoruz.

İletişim Formu