plures-ambulans-uçakları

Ambulans uçak, tıbbi tahliye, sedyeli hasta nakli ve organ nakli amacıyla kullanılan hava aracıdır. Türkiye'de ve tüm dünya'da ambulans uçak hizmetleri son yıllarda büyük önem taşımaktadır. Ambulans uçaklar için her ayrıntı düşünülmüştür. Ambulans uçaklar, jet ve pervaneli motor seçenekleri ile farklı bölgelerde hizmet verebilmektedir. Konforlu bir hastane odasını aratmayan ambulans uçaklar en hızlı tıbbi tahliye aracıdır. Hastanede olması gereken tüm sağlık ekipmanları bu uçaklarda bulunur. Yoğun bakım ünitelerine kadar her ayrıntının düşünülmüştür. Ambulans uçaklarda bulunan yatakların her birinde yatağın üzerinde hastanın gerektiğinde suni solumun yapılabilmesi ve ilaç uygulamaları gibi hastane ortamını aratmayan sağlık ekipmanları bulunmaktadır. Ambulans uçaklar organ nakli ve sedyeli hasta naklinde saniyelerin bile çok önemli olduğu durumlarda tercih edilmektedir.

hava-uçak-ambulans

Plures Havacılık'ın özel ve değerli müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerinden biri de ambulans uçak kiralama servisidir. Olay yerinde acil müdahale, güvenli hasta bakımı, hasta taşınması esnasında zamana karşı etkin mücadele, nakil esnasında karşılaşılabilecek her türlü negatif olasılığa karşı hazır bulunma ve uçuş süresince anında etkin müdahale, Plures'in uzman ekibi tarafından özenle sağlanmaktadır.

Tıbbi nakil hizmetlerinin kapsamlı bir şekilde gerçekleştirilmesinde Plures'in uzman ekibi acil her türlü durumu ustalıkla yönetme kapasitesine sahiptir. Üstün teknoloji ile donatılmış bir ambulans uçak en iyi maliyetle, en kısa sürede hastaya ulaşması en öncelikli hedeftir.

Plures Air, mümkün olan en iyi ambulans uçak hizmetini sağlamak için, sigorta şirketleri, hastaneler, kaza ya da vaka anını yönetenler, hastalar ya da hasta yakınları için, alanında uzman, en deneyimli uçuş ekibi ve sağlık personeliyle hizmet vermektedir.

7 Gün 24 Saat Profesyonel Plures Ekipleri ile Ambulans Uçak Kiralama Hizmetleri

Ambulans uçak kiralama hizmetlerinde kullanılan uçaklar, her türlü acil durum tıbbi ekipmanını, yoğun bakım ünitelerini ve gereçlerini barındırmaktadır. Bu nedenle bir hastanenin yoğun bakımında sağlanan bakım imkanı, Plures ekibi tarafından gerektiğinde uçuş esnasında da sağlanabilmektedir. Plures Havacılık deneyimli personeliyle üstün nitelikli ambulans uçakları, kalite ve maliyet etkinliği prensibiyle müşterilerine sunmaktadır. Her hasta titizlikle, özel bir güvenlik anlayışı ve hizmet odaklı bir yönetim ekibi ile transfer edilmektedir.

plures-ambulans-uçak

Ambulans uçak kiralama hizmeti hem acil hem de acil olmayan durumlarda gerekebilir. Bazı hastaların rahatça uçma yeteneğine sahip olamamaları, bazı gizli ve özel uçuş gereklilikleri ya da sadece daha konforlu seyahat ihtiyacı söz konusu olabilir. Hasta, aile bireyleri ya da bakıcısı ile daha geniş ve ergonomik bir ortamda ve herşeyden öte daha az stresli bir şekilde seyahat etmek istiyor olabilir. Hastanın steril bir ortamda seyahat etme gereği veya tercihi, binlerce kişinin bulunduğu ve seyahat ettiği bölümlerden kaçınma ihtiyacı olduğunda ya da otizm veya DS gibi nöropsikiyatrik bozukluklara sahip hastalarda, Plures Air ambulans uçak kiralama hizmetinden güvenle faydalanılabilir.

Bunun yanı sıra hastaneden hastaneye nakil gerektiren durumlarda, tıbbi tahliye, kazalar ya da kurtarma durumlarında ve her türlü acil durumda Plures, ambulans uçak kiralama hizmeti ile 7/24 siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Kiralanacak ambulans uçak seçiminde, hastalar için özel tasarlanmış uçakların kullanılması konusunda özel hassasiyet gösteren Plures Havacılık, beklenmedik durumlara karşı hazırlıklı ve donanımlı profesyonel bir sağlık ekibini de uçuşlarında hazır bulundurmaktadır.

İnsan hayatının paha biçilemezliği bilinciyle Plures Air, son teknolojiyle donatılmış eksiksiz tıbbi ekipmana sahip ambulans uçaklarını, hayat kurtarmanın en öncelikli ilkesi olan etkin zaman yönetimi ve uzman ihtisas ekibiyle birleştirerek size sunmaktadır.

İletişim Formu

İlgili Konular

7-24-hizmet
7/24 Hizmet

Plures Air, özel jet ve ambulans uçak kiralama hizmetlerinde 7/24 hizmet veren özel bir havacılık şirketidir. Uçak kiralama hakkında bilgi ve fiyat taleplerinize ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.

jet
Jet Hava Ambulansı

Dünya genelinde hız avantajı ile jet hava ambulans uçakları sıklıkla tercih edilmektedir. Acil hasta nakli ya da organ nakli ulaşımında sağladığı hız avantajı ile diğer uçak türlerine göre çok avantajlıdır.

plures-online
Online Kiralama Hizmeti

Online uçak kiralama hizmetimiz ile işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Tüm uçak kiralama hizmetlerimiz hakkında bilgi, fiyat ve sorularınız için şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.