ambulans-özel-uçak-kiralama-fiyatları

Merkezi İstanbul'da olan Plures Air verdiği dünya standartlarındaki hizmetiyle havacılık sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Plures Air bugüne kadar edindiği tecrübeyi son teknolojiyle birleştirerek müşteri ve çözüm odaklı bir hizmet sunmaktadır.

Uçak Bileti Satışı

Uçak Bileti satışlarında yetkili bir firma olan Plures Air'la uluslararası dilediğiniz havayolu şirketlerinin biletlerini birçok avantajla satın alabilirsiniz.

Özel Uçak Kiralama

Plures Air deneyimli ve donanımlı personeliyle size en iyi hizmeti sunmak için gece gündüz çalışıyor. Özel uçak kiralama hizmetiyle; konforlu, güvenli ve hızlı yolculuk için jet uçakları, tarifeli uçaklara mahkum olmamak için yolcu uçağı kiralama, kargolarınızı en yüksek standartlarda ulaştırılması için kargo uçağı kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Jet Ambulans Uçak

Plures Air, sevdiklerinizi güvenle emanet edebilmeniz için özel donanımlı jet ambulansları ve deneyimli sağlık personeliyle hizmet sunuyor. Kritik durumlarda bir saniyenin bile önemini bilen Plures Air'ın jet ambulans uçakları; yaralanma, afet ve nakil gibi durumlarda sizin yanınızda.

Vize İşlemleri

Plures Air'ın uzman kadrosu vize alım sürecindeki sancılı süreç ile karşılaşmadan kolay ve hızlı bir şekilde istediğiniz ülkenin vizesini almanıza yardımcı olur.

Kargo Hizmetleri

Plures Air uluslararası kargo gönderileriniz için pratik, hızlı ve güvenli çözümler sunar. İster tekli kargo gönderimi ister kargo uçağı kiralama olsun gönderinizin güvenli bir şekilde istenilen yere ulaştırıldığından emin olursunuz.

Şirketlere Özel Çözümler

Şirketlerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak verdiği özel hizmetle firmaların prestijlerini arttırırken en büyük yardımcısı olur.

Plures Air; bireyler ya da şirketlerin havacılık ihtiyaçları için özgün, yenilikçi ve üstün kalite hizmet sunar. Kişiselleştirilmiş yüksek kalite ile tanışmak için bizimle irtibata geçin.

İletişim Formu