jet-hava-ambulansı-kiralama

Jet hava ambulansı kiralama hizmeti, hava yolu taşımacılığındaki hızlı ve güvenli bir hizmettir. Plures, havacılığın bu alanında hava ambulansı kiralama hizmetleri ile fark yaratmaktadır. Türkiye'de İstanbul merkezli olarak hizmet veren Plures, müşterileri için her kolaylığı ve konforu düşünmektedir. Kurumsal alt yapısı, teknik alt yapısı, yetkin personeli ve sağlık kuruluşları ile tam zamanlı iletişimleriyle, jet hava ambulansı denince akla gelen ilk firma olarak faaliyet göstermektedir. Plures, jet hava ambulansı kiralama hizmetlerinde rotasını her zaman daha sağlıklı uçuşlara doğru çevirmektedir. Hem tıbbi ekipmanları ile hem de tıbbi personeli ile özel jetler hastalara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Dünyanın her noktasına kısa bir süre içerisinde ulaşmak jet ambulanslar ile konforlu bir şekilde gerçekleşmektedir.

jet-hava-ambulansı

Jet Hava Ambulansı Kiralama Hizmetinin Ayrıcalıkları Nelerdir?

1. Güvenli ve hızlı ulaşım

2. Konfor

3. 7/24 hizmet

4. Tıbbi personel

5. Tıbbi ekipman (Yoğun Bakım Ünitesi Dahil)

Plures, jet hava ambulansı kiralama hizmeti haricinde birçok farklı havacılık hizmetini de müşterilerine sunmaktadır. Hava ambulansları özellikle acil durumlarda olağanüstü performansları ile rakipsiz bir çizgide ilerlemektedir. '' Önce insan '' mottosu ile hareket eden jet hava ambulansları, sizin için ve hastanız için ayrıcalıklı ulaşımlar sağlamaktadır. Jet hava ambulansı kiralama hizmeti seçenekleri içerisinden sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz. Uçağın içi ekipman düzeni, tıbbi personel sayısı ve hastanın durumuna göre ve yolculuk süresine göre değişiklik göstermektedir. Acil durumlar için yoğun bakım ünitesi ve doğum riski için kuvöz bulunmaktadır. Tüm ekipman ve malzeme bu uçaklar içerisinde mevcuttur. Her durum düşünülerek uçağın içerisi özel olarak dizayn edilmiştir. Bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanan her hastanın sağlıklı bir şekilde transferi gerçekleştirilmektedir.

7 Gün 24 Saat Jet Hizmet

Jet hava ambulansı kiralama işlemi karayolu taşımacılığından farklı olarak birçok artıya sahiptir. Karayolu taşımacılığına göre son derece avantajlıdır. En büyük avantajı ise özel ve acil durumlarda sağladığı zaman tasarrufudur. Jet ambulanslar, güvenli ve hızlı hasta transferi ile sağlık için büyük işler yapmaktadır. Hava ambulansında trafik sorunu yoktur. Dünyanın her noktasına kısa bir süre içerisinde hastalar transfer edilmektedir. Her jet ambulans donanımlı bir hastane gibi hizmet vermektedir. Hem uçak içerisindeki tıbbi ekipmanlar ile hem de tıbbi personel ile sağlık sektörü için benzersiz bir hizmettir. Plures jet hava ambulansı kiralama hizmeti ile siz de hastalarınız için kendiniz için en iyi en kaliteli en hızlı en güvenli ve en donanımlı yolculuğu seçebilirsiniz. Plures hava sağlık ekibi 7/24 hizmet vermektedir.

İletişim Formu