online-uçak-kiralama

Plures Air Türkiye havacılık şirketi, "7/24 güvenilir ve hızlı ulaşım" ilkesinden yol alarak, müşterilerine her gün, günün her saati, uçak kiralama hizmetleri sunmakta ve rezervasyonlarını almaktadır.

Plures Air uçak kiralama seçenekleri 4 çeşittir;

1- Jet Kiralama:

Özel jet uçakları; kısa, orta, uzun ve ultra menzilli olarak kategorilere ayrılır. Bu kategoriler, yolcu kapasitesi, kabin genişliği ve donanımına göre değişkenlik gösterir.

Kiralanan özel hava aracı istenilen tarihlerde, istenilen havaalanlarına iniş yapabilir. Bu sayede iş ya da gezi seyahatlerinde binişte ya da inişte yaşanabilecek gecikmeler ortadan kalkar ve zamandan kazandırır.

2- Yolcu Uçağı Kiralama:

Yolcu uçağı kiralama hizmeti, jet uçaklardan daha fazla yolcu taşıma kapasitesine sahip olduğundan, daha çok grup veya şirket uçuşlarında tercih edilmektedir. Yolcu uçaklarının kiralama şekli; grup kiralamadır. Grup halinde seyahat edecek kişiler özel uçak rezervasyonu yaparak diğer tarifeli uçuş hizmeti sağlayan şirketlerle yapacakları uçuşlara göre daha fazla maddi avantaj ve hizmet ayrıcalığı kazanır. Plures Air grup hava araçları müşterilerin kullanım maksadına, yolcu sayısına ve varış yerine ulaşılmak istenen süreye bağlı olarak değişir. Çeşitleri arasında yolcu taşıma kapasitesi 37 kişiden 450 kişiye kadar çıkabilir. Ayrıca kabinde sunulması talep edilen yiyecek, içecek ve ek istekler Plures Air tarafından eksiksiz gerçekleştirilir.

uçak-kiralama-hizmetleri
3- Kargo Uçak Kiralama:

Plures Air, özel, hassas ve acil kargo gönderimlerini müşterilerinin belirlediği tarih, saat ve zaman aralığı planlaması ile gönderimini yapmaktadır ve 7/24 hizmete ve rezervasyona açıktır. İhtiyaca uygun değişik marka ve kapasitelerde kargo uçakları mevcuttur. Kargo uçaklarına teslim edilen her ürün, varış noktasına kadar kırılma, dökülme gibi aksaklıklar yaşamadan, sağlam bir şekilde ulaşır.

4- Ambulans Uçak Kiralama:

Ambulans uçak kiralama, acil tıbbi müdahale gereken kişilere kara yoluyla ulaşılamadığı durumlarda, hastayı en hızlı ve en güvenli bir şekilde, bulunduğu en yakın havaalanından, tedavi edileceği merkezin bulunduğu en yakın havaalanına ulaştırabilmek için hizmete sunulmuştur. Ambulans hava araçları özellikle organ nakli, doğum, doğal afet, patlama ve benzeri kaza durumları gibi birçok acil durumda kiralanabilen, can ve zaman kaybından kurtaran bir hasta nakil aracıdır.

Uçak Kiralama Rezervasyon Detayları:

Siz de Plures Air'in ayrıcalıklı uçuş deneyimini uygun fiyat seçeneklerinden faydalanarak deneyimleyebilirsiniz.

Web sayfamızda bulunan iletişim formuna, düşünülen uçak türünü (jet, yolcu, ambulans, kargo), kişi sayınızı, biniş ve iniş bölgesini ve özel isteklerinizi yazarak Plures Air uzmanlarından tüm konularla ilgili bilgi alabilir, rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

İletişim Formu