yurtiçi-ambulans-uçak-kiralama

Plures Air, yurtiçi ambulans uçak kiralama hizmeti ile hasta nakillerinizi konforlu ve zaman kaybı yaşatmadan gerçekleştiriyor. Plures Air'ın 7 gün 24 saat hizmet veren ambulans uçak hizmetinden Türkiye'nin tüm havalimanlarında yararlanabilirsiniz.

Türkiye'nin Tüm Şehirlerinde Ambulans Uçak Hizmeti

Türkiye coğrafyası göz önüne alındığında, kimi bölgelerde kara yoluyla hastanın bulunduğu yere ulaşımda yaşanan zorluklar dikkat çekmektedir. Yaşanması muhtemel zaman kayıpları ise bu bölgelerden hastanın başka bir bölgeye nakledilmesinde ambulans uçakların tercih edilmesini zaruri kılmaktadır.

En Kısa Sürede Tahliye

Ulaşımda sağladığı kolaylığın yanı sıra ambulans uçakların yüksek hızda hareket etmeleri de hasta nakillerinde öne çıkan bir diğer özelliktir. Hastanın yolculuğunun kısa sürede tamamlanması hasta refahı ve zaman kaybı nedeniyle yaşanabilecek olumsuz her durumun önüne geçmesi açısından oldukça önemlidir.

Sağlık için Uçuyoruz

Hız ve ulaşım kolaylığına ek olarak, Plures Air'ın sunmuş olduğu hizmetten yararlanarak hastalarınızın naklini konfor ve güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Yurtiçi ambulans uçaklar hastanın ihtiyaç duyabileceği her şeyi bünyesinde ihtiva eden araçlardır. Hastanın konforlu bir yolculuk geçirmesi için en ince ayrıntısına kadar düşünülerek donatılmış uçaklarda aynı zamanda tıbbi personel ve ekipmanlar da bulunmaktadır.

turkiye-ambulans-ucak-kiralama-hizmeti
Tüm Nakil ve Tahliyelerde Ambulans Uçak

Yurtiçi ambulans uçaklarımız sadece hasta nakilleri için değil aynı zamanda şehirlerarası taşınması gereken organ ve yine başka bir şehre gitmesi gereken doktorlar için de hizmet vermektedir. Geçen her dakikanın aleyhte olduğu durumlarda Plures Air, yılların deneyimiyle size kaybedeceğiniz zamanı geri vermeyi vadediyor.

Yurtiçi ambulans uçaklar müşterilerimizin bu hizmetten faydalanmak istediğini belirttiği andan itibaren kısa süre içerisinde hastanın bulunduğu noktaya kalkış için hazır hâle getirilmektedir. Türkiye'nin neresinde olursanız olun, yurtiçi ambulans uçak kiralama hizmetimizden faydalanın, nakillerinizin emniyetli ve konforlu geçmesini sağlayın.

Plures Air'ın yurtiçi ambulans uçak kiralama hizmeti hakkında detaylı bilgiyi iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak alabilir; acil nakil ihtiyaçlarınızda ise destek hattımızı arayarak hizmetten daha hızlı faydalanabilirsiniz.

Yurtiçi ambulans uçak kiralama verdiğimiz şehirler listesinde size yakın bir il ya da havalimanı yoksa lütfen destek hattımızdan bize ulaşın.

İletişim Formu